Morena Taraku sleeps in pajamas worth 2790 euros


Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, shqyhet për jetën e saj luksoze dhe veshjet e shtrenjta që blen.
Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë shfaqet shumë provokuese me pozat që ajo bën.
Së fundmi ajo ka postuar në foto nga divani i shtëpisë së saj luksoze e veshur me një palë pizhama të markës “Louis Vuitton”.
Sipas faqes “What They Wearin”, këto pizhama kushtojnë 2790. Bluza ka vlerën 1470 ndërsa tutat kushtojnë 1320.